کسب درآمد با ما

images

از هوش و پشت کار خود استفاده کنید تا به راحتی درامد بالای ماهیانه داشته باشید.

شما هم می توانید از طریق همکاری با ما، و با تبلیغ و فروش محصولات ما، هم ما را در راستای اهدافمان یاری کرده و هم خود درآمد کسب کنید.

 

چگونه می توانم با شما همکاری داشته باشم؟

شما می توانید با عضویت در سیستم فروش تیم تحقیقاتی ما، همکاری خود را آغاز کرده و سپس با تبلیغ و معرفی محصولات یا مقالات تیم تحقیقاتی مهندس یسن پوردر سایت، تلگرام، اینستاگرام و ... پرداخته و افرادی را که با کد شما وارد سایت میشوند و اقدام به خرید میکنند ، در پنل فروش خود مشاهده کرده و در صورت نهایی شدن خرید، مبلغ کارمزد خود را 24 ساعت بعد، از طریق کارت بانکی که در ثبت نام وارد کرده اید، دریافت کنید.

 

ما بستر و برنامه های لازم را آماده و تهیه کرده ایم

تنها ابزار مورد نیاز کامپیوتر و اینترنت خانگی شماست

بدین منظور، تیم تحقیقاتی ممهندس یسن پور با صرف زمان و هزینه زیاد، پنل فروشی را طراحی کرده است که شما میتوانید با ثبت نام در آن، لینک مخصوص به خود را دریافت کرده و آمار دقیق مشتریانی را که از طریق لینک مخصوص شما، وارد سایت شده و اقدام به خرید کرده اند را مشاهده کرده و درخواست تسویه کارمزد خود را بکنید.

پس از ثبت نام یک آدرس اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد که شما می توانید با قرار دادن این آدرس در سایت، وبلاگ، انجمن های گفتگو، گروه ها و کانال های شبکه های مجازی و یا حتی ارسال ایمیل، مشتریان دیگری را برای خرید محصولات و خدمات ما ترغیب کرده و 30 درصد سود محصولات دانلودی و 15 درصد سود محصولات فیزیکی را از آن خود کنید.

 

در صورتی که یک فردی روی آدرس مخصوص شما کلیک کرده و وارد سایت ما بشود و خرید نکند، اما پس از یک روز، یک ماه و یا یک سال دیگر، از طرق دیگری وارد سایت ما شود، آن مشتری به عنوان مشتری معرفی شده توسط شما رقم خواهد خورد و شما پورسانت خود را دریافت خواهید کرد.

پنل فروش نمایی مانند تصویر زیر دارد که آمار و ارقام فروشتان را در اختیار شما قرار میدهد.